پورتال تتیس

پورتال تتیس یک زیرساخت امن، قابل اطمینان، کامل و انعطاف پذیر با امکان توسعه است که در عین کاربرپسند بودن و سادگی امکانات فراوانی را در اختیار کاربر قرار می دهد. یکی از نقاط قوت پورتال تتیس در مقایسه با بسیاری از پورتال ها و نرم افزارهای مدیریت محتوای مشابه موجود در بازار این است که تولید این نرم‌افزار از صفر تا صد در شرکت تتیس انجام پذیرفته است، لذا هیچ محدودیتی در سفارشی سازی ، توسعه و پشتیبانی نرم افزار وجود ندارد همچنین و تمامی ملاحظات امنیتی در تولید پورتال رعایت شده است و می‌تواند به عنوان زیرساختی مناسب و مطمئن برای یک سازمان مورد استفاده قرار بگیرد. با توجه به اینکه پورتال تتیس از معماری مقیاس پذیر و توسعه پذیر برخوردار است، طیف وسیعی از سازمان ها از شرکت ها و سازمان های کوچک و متوسط همچنین نهادها، وزارتخانه ها و ارگان های مختلف می توانند از این نرم افزار استفاده کند.

از جمله قابلیت های این پورتال می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • امکان تعریف و مدیریت سایت ها
  • امکان تعریف MasterPage
  • امکان تعریف و مدیریت صفحات به صورت سلسله مراتبی
  • امکان طراحی صفحات به صورت Drag & Drop
  • امکان طراحی انواع قالب های گرافیکی
  • امکان طراحی قالب ها به صورت واکنشگرا (Responsive)
  • امکان انواع نماهای مختلف توسط مدیر سیستم
  • و ...

لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این نرم افزار با شرکت تتیس تماس حاصل فرماییدطراحی پورتال

طراحی و راه‌اندازی پورتال شامل مراحل زیر می‌باشد:

نصب و راه‌اندازی پورتال تتیس

پورتال تتیس بروی سرور اختصاص داده شده نصب می گردد و اطلاعات مدیریت پورتال برای مشتری ارسال می گردد.

طراحی گرافیکی پورتال

با توجه به اهمیت گرافیک پورتال و لوزم دقت در طراحی صفحات و اجزای آن، شرکت تتیس روال خاصی را برای طراحی گرافیک پورتال جهت رسیدن به حداکثر رضایت مشتری در نظر گرفته است. پس از نهایی شدن طراحی گرافیک پورتال کارشناسان شرکت گرافیک طراحی شده را بر روی پورتال پیاده سازی می کند و پس از آن اقدامات لازم را در خصوص بهینه سازی صفحات و جستجو روبات های اینترنتی صورت می پذیرد

بررسی نهایی و تحویل پورتال

در نهایت اطلاعات اولیه مشتری متناسب با نقشه پورتال، در سایت قرار داده می شوند و تنظیمات نهایی نصب پورتال در سرور انجام می گردد.

آموزش پورتال

پس از اتمام و تحویل پورتال، جلسه آموزش مدیریت پورتال تتیس با کارشناسان مشتری برگزار خواهد گردید.